OSIEDLE BRYLANTOWE VI ETAP


WE WRZEŚNI PRZY UL KSIĘŻYCOWEJ
UWAGA UWAGA UWAGA !!! Dokonano już kilku rezerwacji!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcą nieruchomości zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.
VI etap Osiedla Brylantowego to nowoczesny kompleks 15 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. To oferta dla wszystkich, którzy poszukują komfortu, jaki daje własny dom, a jednocześnie wygody kameralnego osiedla, położonego na obrzeżach miasta.
Od lat Osiedle Brylantowe powstaje z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie spokój, kontakt z naturą oraz wypoczynek na świeżym powietrzu. Kolejny VI etap jest tego najlepszym przykładem. Domy z powodzeniem spełnią oczekiwania rodzin z dziećmi oraz seniorów. Przemyślany układ pomieszczeń oraz komfortowe, zaciszne ogródki to gwarancja, że Osiedle Brylantowe stanie się dla każdego idealnym miejscem do życia. Bezpieczeństwo mieszkańców to priorytet - docelowo wszystkie ulice osiedla zostaną utwardzone i oświetlone.
LOKALIZACJA
Osiedle Brylantowe położone jest w rejonie ul. Paderewskiego we Wrześni. Dobrą komunikację zapewnia łatwy dostęp do drogi krajowej Września-Poznań oraz autostrady A2, a także fabryk położonych w specjalnej strefie ekonomicznej. To najlepszy wybór dla wszystkich, którzy chcą uciec od korków w godzinach szczytu, a przy tym nie rezygnować z korzystania z samochodu. Nie zawiodą się również amatorzy jednośladów i rekreacji na świeżym powietrzu – do Osiedla Brylantowego docierają ścieżki rowerowe, które ułatwiają dojazd do różnych części miasta.
OKOLICA
Pobliski Zalew Lipówka to miejsce nie tylko dla rowerzystów – place zabaw, zewnętrzna siłownia i park są na wyciągnięcie ręki. Zalew to największa atrakcja tej lokalizacji nie tylko latem – kiedy tylko dopisuje pogoda można tu korzystać z uroków okolicy podczas długich spacerów i wycieczek rowerowych. Utwardzone ścieżki służą także amatorom jazdy na rolkach lub miłośnikom nordic walking. Uroku okolicy dodaje fontanna i zabytkowy, drewniany kościółek.
WNĘTRZA
Układ pomieszczeń domów VI etapu Osiedla Brylantowego pozwala na dostosowanie wnętrz do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Parter domów został pomyślany jako część dzienna z przestronnym salonem oraz otwartą, jasną kuchnią. Piętro to część przeznaczona na potrzeby rodziny i aktywności zawodowej – na pierwszej kondygnacji mieszczą się sypialnie, pokoje dzieci lub pokój do pracy i biblioteka oraz komfortowa łazienka. Każdy dom ma garaż i ogród, który przy sprzyjającej pogodzie staje się miejscem bezpiecznych zabaw dla dzieci oraz wypoczynku po pracy.