DOMY SZEREGOWE


Jest to kolejny VIII etap Osiedla Brylantowego we Wrześni, 5 min od centrum
Rezerwacje na ul. Objazdowej 3. Kto pierwszy ten lepszy :)

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcą nieruchomości zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.

VIII etap Osiedla Brylantowego to nowoczesny kompleks 20 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej realizowanych dwuetapowo. W pierwszym stadium oferujemy Państwu 10 komfortowych domów położonych na kameralnym osiedlu we Wrześni, 5 min. od centrum miasta.


Od lat Osiedle Brylantowe powstaje z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie spokój, kontakt z naturą oraz wypoczynek na świeżym powietrzu. Domy z powodzeniem spełnią oczekiwania rodzin z dziećmi oraz seniorów. Przemyślany układ pomieszczeń pozwala na dostosowanie wnętrz do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Parter domów został pomyślany jako część dzienna z przestronnym, doświetlonym salonem z jadalnią i kuchnią. Piętro to część przeznaczona na potrzeby rodziny i aktywności zawodowej – na pierwszej kondygnacji mieszczą się sypialnie, pokoje dzieci lub pokój do pracy i biblioteka oraz komfortowa łazienka. Każdy dom ma garaż i ogród oraz dwa tarasy pierwszy dostępny z salonu na parterze, a drugi dostępny z piętra.
Na terenie osiedla powstaje plac zabaw dla dzieci a w niedalekiej przyszłości planowane jest również dogodne, bezpośrednie połączenie z malowniczym Zalewem Lipówka, miejscem spotkań oraz aktywności rekreacyjnej mieszkańców.

DOMY SZEREGOWE - model projektu

MATERIAŁY INFORMACYJNE DO POBRANIA

Biuro sprzedaży: ul. Objazdowa 3 Września | tel. +48 796 995 796